USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
  • Επικοινωνία

Reserva Barra Grande

ex. Reserva Barra Grande - Apartamento Cavalo Marinho, 3 Suites, 90m2

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-26
2026-08-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

51

Reserva Barra Grande

 Wi-Fi
 Πισίνα

Εξωτερική πισίνα

 Ιδιωτική παραλία

Παραλία

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Το διαμέρισμα Reserva Barra Grande που απέχει 500 μέτρα από την Παραλία της Μπάρα Γκράντε, προσφέρει εξωτερική πισίνα που λειτουργεί όλο τον χρόνο για διασκέδαση των επισκεπτών. Οι επισκέπτες θα έχουν τη δυνατότητα να επισκεφτούν την Praia de Macapa, που βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ.

Το κέντρο της πόλης απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα.

Το διαμέρισμα Reserva Barra Grande περιλαμβάνει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Για την άνεση των επισκεπτών στο διαμέρισμα υπάρχει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Eπίσης, το κατάλυμα προσφέρει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το κατάλυμα παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, υπαίθρια τραπεζαρία σε περίπτωση που οι επισκέπτες θέλουν να μαγειρέψουν. Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση σε χώρο για ηλιοθεραπεία, εξωτερική πισίνα ετήσιας διάρκειας και αίθριο που τους εξασφαλίζει μια αξέχαστη διαμονή.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Εκκλησία Nossa Senhora da Conceicao Plaza
    300 μ.
  • Barra Grande
    1,3 χλμ.
  • Morro Branco Beach
    800 μ.
  • Kite Escola Paraiso
    400 μ.
  • Praia de Macapa
    4,3 χλμ.
  • η Παραλία της Μπάρα Γκράντε
    350 μ.
  • Cajueiro Da Praia Beach
    200 μ.
  • Kite Bliss
    150 μ.
  • Αεροδρόμια
  • Παρναΐμπα Αεροδρόμιο
    70 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εξωτερική πισίνα
  • Παραλία
  • Κήπος

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες καθαριότητας
  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Καθιστικό
  • Αίθριο
  • Ταράτσα
  • Τραπέζι φαγητού
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 19:00
Check-out: από 11:00 έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Reserva Barra Grande;

    Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Reserva Barra Grande στο κέντρο της πόλης.
  • Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Reserva Barra Grande;

    Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Reserva Barra Grande αποτελεί 180$.
  • Στο το διαμέρισμα Reserva Barra Grande έχει πάρκινγκ;

    Το το διαμέρισμα Reserva Barra Grande παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
  • Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο διαμέρισμα;

    Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο διαμέρισμα.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-26
2026-08-27

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Reserva Barra Grande, Βραζιλία

Rua Pontal Da Barra S/N, Barra Grande (Piaui), Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved